قم نیوز/ مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: ایجاد جلوه‌های بصری و صوتی با استفاده از برگ‌های پاییزی و عدم جمع‌آوری و انتقال برگ درختان خزان‌دار و رهاسازی آن در عرصه فضای سبز در دستور کار قرار گرفت.

پیام جوادیان مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به آغاز فصل سرما و تغییر چهره شهر اظهار داشت: با توجه به اقتضائات فصل پاییز و لزوم زیباسازی و خاطر انگیزی بوستان‌ها اقدامات لازم در دستور کار قرارگرفته است.
وی استفاده از برگ‌های پاییزی را در زیباسازی بوستان‌ها بسیار تأثیرگذار دانست و افزود: ایجاد جلوه‌های بصری و صوتی با استفاده از برگ‌های پاییزی و عدم جمع‌آوری و انتقال برگ درختان خزان‌دار و رهاسازی آن در عرصه فضای سبز انجام‌شده است.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم تصریح کرد: از بیست و ششم آبان ماه، ۱۶ بوستان شاخص مناطق هشتگانه انتخاب‌شده و برگ‌های درختان خزانی در آن جمع‌آوری نشده و رهاسازی می‌شود.
وی با تأکید بر نظافت و جمع‌آوری پسماندها به‌صورت مستمر گفت: تعدادی از بوستان‌ها عبارت است از بوستان حضرت مهدی(عج)، بوستان کودک در منطقه ۱، بوستان شفق، بوستان صبا در منطقه ۲ و بوستان شهید بنیادی و بوستان نسیم منطقه ۳ که انتخاب‌شده‌اند.
جوادیان ادامه داد: بوستان علوی، بوستان خاطره در منطقه ۴، بوستان ولیعصر(عج)، بوستان بصیرت در منطقه ۵، بوستان شهریار، بوستان نرگس در منطقه۶، بوستان صدر، بوستان بانوان نجمه در منطقه ۷ و بوستان انقلاب اسلامی و بوستان پردیس در منطقه ۸ نیز انتخاب‌شده است.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday