باشگاه خبرنگاران/ فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از دستگیری چهار شرور مسلح و کشف مقادیری سلاح، مهمات و تجهیزات توسط مرزبانان مجاهد هنگ مرزی جکیگور خبر داد.

سردار محمد ملاشاهی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت منطقه و با توجه به تحرکات موجود و تهدیدات معاندان در سطح حوزه استحفاظی، مرزداران این فرماندهی با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و رصد تحرکات اشرار در منطقه، موفق شدند اعضای یک باند شرارت که باعث ایجاد ناامنی در سطح منطقه شده بودند را دستگیر کنند.
وی افزود: پس از چند روز کار اطلاعاتی هدفمند و با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان، مخفیگاه این باند زورگیر، راهزن و شرور در روستای "مشینگ" مورتان شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی و با رعایت حقوق شهروندی، مرزداران موفق شدند چهار شرور که با شرارت‌های وسیع در سطح منطقه باعث ایجاد رعب و وحشت عمومی شده و موجبات نارضایتی مرزنشینان را فراهم آورده بودند در یک عملیات منسجم، مقتدرانه و موفقیت آمیز دستگیر کنند.
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مرزداران در این عملیات هوشمندانه مقادیری سلاح، مهمات و تجهیزات و یک دستگاه خودروی لندکروز را کشف کردند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today