باشگاه خبرنگاران/ رییس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان‌وبلوچستان گفت: به طور متوسط ۷۰ درصد تردد شبانه و حدود ۵۰ درصد تردد‌های روزانه وسایل نقلیه در سه شهرستان قرمز زاهدان، زابل و خاش کاهش پیدا کرده است.

علی نام‌درست، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان‌وبلوچستان اظهار کرد: به طور متوسط ۷۰ درصد تردد شبانه و حدود ۵۰ درصد تردد‌های روزانه وسایل نقلیه با توجه به محدودیت‌های کرونایی، تعطیلی مغازه‌ها و فروشگاه‌ها در سه شهرستان قرمز زاهدان، زابل و خاش کاهش پیدا کرده است.
وی ادامه داد: از زمان شروع طرح محدودیت تردد‌ها در اول آذر، دو روز نخست در بحث کنترل تردد‌ها تنها تذکر شفاهی به رانندگان داده شده و از روز سوم اجرای این طرح اعمال جدی قانون آغاز شد.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان‌وبلوچستان بیان کرد: ماموران پلیس راهور سیستان‌وبلوچستان از ساعت ۲۱ تا چهار صبح که زمان ممنوعیت ترددهاست در سطح معابر مستقر شده و خودرو‌های در حال تردد بدون مجوز را کنترل و اعمال قانون می‌کنند.
نام‌درست بیان کرد: وسایل نقلیه‌ایی که پلاک‌های خود را مخدوش می‌کنند تا در اجرای محدودیت تردد‌ها دوربین آن‌ها را نگیرد این وسایل شناسایی و حکم توقیف اخذ و به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.
وی تصریح کرد: پلیس راهور سیستان‌وبلوچستان همگام با حافظان سلامت به منظور کاهش انتقال ویروس کرونا با تمام توان در خدمت گروه حفظ سلامت جامعه است.
نام‌درست بیان کرد: خودرو‌هایی که در سطح معابر شهر از ساعت ۹ شب تا چهار صبح تردد می‌کنند با توجه به اینکه داخل شهر توسط دوربین‌ها رصد می‌شود مراقب بوده و غفلت نکنند تا بعد از اجرای طرح شاهد جریمه‌های کلان نباشند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today