باشگاه خبرنگاران/ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت بوشهر گفت: از امروز قیمت هر کیلو گوشت مرغ گرم در استان در مراکز خرده فروشی حداکثر ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان عرضه خواهد شد.

سید حسین حسینی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر ابراز کرد: با همکاری دستگاه‌های مربوط و بر اساس توافق صورت گرفته با اتحادیه مرغداران استان، برای کاهش قیمت مرغ، در همین زمینه قیمت مرغ در تمام نقاط استان در حال کاهش خواهد بود و از امروز ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان عرضه خواهد شد.
وی با اشاره به رعایت قیمت توافق شده، ادامه داد: همه واحد‌های صنفی مربوط ملزم به رعایت توضیح مرغ با نرخ اعلام شده می‌باشند و در غیر این صورت برخورد قانونی خواهد شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر عنوان کرد: گشت‌های مشترک بازرسی با حضور بازرسان سازمان صمت، اتاق اصناف، اماکن نیروی انتظامی و بسیج اصناف برای جلوگیری از تخلفات احتمالی به صورت مستمر در بازار حضور خواهند داشت.
حسینی از شهروندان خواست ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی هنگام خرید به منظور جلوگیری از بیماری کرونا، در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری رسیدگی به شکایات مردمی سازمان صمت و یا تلفن ۱۳۵ تعزیرات حکومتی گزارش کنند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar