باشگاه خبرنگاران/ کارشناس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: با نفوذ سامانه ناپایدار به استان اصفهان از فردا افزایش ابر، وزش باد و بارش برف و باران مناطق غرب و جنوب و به تدریج سایر مناطق استان را فرامی گیرد.

ابراهیم هنرمند، کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان اظهار کرد: فردا پنجشنبه ششم آذر با نفوذ سامانه ناپایدار به استان اصفهان افزایش ابر، وزش باد و بارش برف و باران مناطق غرب و جنوب و به تدریج سایر مناطق استان را فرامی گیرد.
وی با بیان اینکه این سامانه تا اواخر روز یکشنبه هفته پیش رو در استان فعال است، افزود: شدت فعالیت سامانه در مناطق غربی و جنوبی از اواخر پنجشنبه تا اوایل جمعه و سپس اواسط شنبه تا اواخر یکشنبه پیش بینی می‌شود و در این مناطق احتمال کولاک برف، مه آلودگی و اختلال در تردد شهری و جاده‌ای دور از انتظار نیست.
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه جوی به نسبت پایدار تا فردا در استان حاکم است و دمای هوا بین دو تا سه درجه افزایش می‌یابد، ادامه داد: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۱۵ و دو درجه سانتی گراد بالای صفر در نوسان است.
هنرمند اضافه کرد: چوپانان با دمای ۱۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای سه درجه سانتی‌گراد زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today