باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از کشف بیش از ۲۵ هزار لیتر روغن موتور احتکار شده در شهرستان مرند خبر داد.

سردار عبدی، فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر دپو و نگهداری مقادیر زیادی روغن موتور در یک انبار در سطح شهر مرند موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: پس از شناسایی انبار مذکور، ماموران انتظامی طی هماهنگی با مقام قضایی به همراه بازرسان اداره تعزیرات و اداره صنعت، معدن و تجارت از آن بازدید کرده و در نتیجه این عملیات، مقدار ۲۵ هزار و ۴۰۰ لیتر روغن موتور ایرانی و خارجی احتکار شده کشف شد.
فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی ارزش این محموله مکشوفه شده را بر اساس اعلام نظر کارشناسان مربوطه ۱۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر، انبار پلمب و پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
عبدی در پایان با تقدیر از همکاری‌های ادارات تعزیرات حکومتی و صنعت، معدن و تجارت در مبارزه با محتکران، گفت: برخورد با هر گونه احتکار به صورت جدی در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با جرائم اقتصادی قرار داشته و شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود را در این زمینه از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today