ایرنا/ رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: تردد خودروها در گردنه خانچای در مسیر ارتباطی زنجان - طارم، آق گدیک در زنجان - تهم - چورزق و گردنه چایرلو در محور دندی به دلیل بارش برف با زنجیر چرخ انجام می‌شود.

سرهنگ محمدعلی عظیمی، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان در این باره اظهار کرد: این وضعیت از دقایقی پیش در مسیرهای ارتباطی حاکم شده است و رانندگانی که قصد تردد در این گردنه‌ها را دارند به حتم زنجیر چرخ به همراه داشته باشند که در غیر این صورت در میان برف گیر افتاده و قادر به ادامه حرکت نخواهند بود.
وی با بیان اینکه تیم عملیاتی پلیس راه و راهداران در این مسیر ارتباطی حضور دارند تا مشکلی در تردد خودروها ایجاد نشود، اظهار داشت: در زمان حاضر نیز کلیه مسیرهای ارتباطی این استان با بارش برف مواجه و سطح جاده نیز لغزنده است.
عظیمی از رانندگانی که قصد تردد در مسیرهای ارتباطی این استان را دارند خواست خودروهای خود را به تجهیزات ایمنی زمستانی به ویژه زنجیر چرخ مجهز کرده و به دلیل بارش باران و برف و لغزندگی سطح جاده با دقت و احتیاط بیشتر و سرعت مطمئنه حرکت کنند.
رانندگانی که قصد تردد در مسیرهای ارتباطی این استان را دارند می توانند برای اطلاع از وضعیت جاده های زنجان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir و نرم افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند.
 
  
  

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today