فارس/ مدیر سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: ۴۲۰ هزار عدد ماسک سه لایه به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان توسط شرکت پتروشیمی کردستان به دانشگاه علوم پزشکی استان اهدا شد.

بهرام کندایی، مدیر سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی کردستان اظهار کرد: شرکت پتروشیمی کردستان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود ۴۲۰ هزار عدد ماسک سه لایه با کیفیت به ارزش  ۴۰۰ میلیون تومان  به دانشگاه علوم پزشکی کردستان اهدا کرده است.
وی گفت: شرکت پتروشیمی کردستان در کنار سایر متولیان پیشگیری از گسترش این بیماری، به انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود پرداخته و همواره نیز در این راستا پیشگام بوده است.
کندایی از مدیر عامل شرکت پتروشیمی کردستان ضمن تقدیر از این اقدام ارزشمند و خداپسندانه عنوان کرد: با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی در حوادث و بحران‌ها همیشه نام کردستان در این حوزه خوش درخشیده است.
مدیر سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: این مجاهدت‌ها نزد خداوند متعال دارای اجر و ثواب اخروی است و حضور افراد خیر و نیکوکار همیشه در صحنه و حامی  مدافعان سلامت که این روزها به عنوان سربازان خط مقدم ایثارگرانه برای جان بیماران مبتلا به کرونا از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد بسیار ارزنده و شایسته تقدیر است.
وی اضافه کرد: بدون شک در این پاندمی، نگرش مدبرانه و خیرخواهانه اصناف و  خیرین استان، موجب آرامش و رضایت کادر بهداشت و درمان است.
کندایی افزود: از همه کسانی که در راستای حفظ سلامت عمومی و مهار ویروس کرونا در این ایام پر مخاطره دانشگاه علوم پزشکی کردستان را با کمک‌های خیرخواهانه جهت تهیه ملزومات پزشکی حمایت کرده‌اند، قدردانی می‌نمایم.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online