فارس/ فرمانده انتظامی کردستان گفت: 50 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان دهگلان کشف و ضبط شد.

سردار علی آزادی، فرمانده انتظامی کردستان اظهار کرد: با تشدید طرح‌های مقابله‌ای در پیشگیری از ورود مواد مخدر به استان، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری انتظامی دهگلان با انجام کار اطلاعاتی و عملیاتی یک دستگاه خودرو سورای حامل مواد مخدر شناسایی کردند. 
وی افزود: با هماهنگی‌های انجام شده اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و انتظامی دهگلان خودرو مورد نظر در محور شهرستان متوقف و در بازرسی از آن مقدار 50کیلوگرم تریاک کشف شد. 
فرمانده انتظامی کردستان خاطرنشان کرد: در این عملیات راننده خودرو به همراه سرنشین آن دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

کشف دام میلیاردی قاچاق در  بیجار 
فرمانده انتظامی استان کردستان در ادامه اضافه کرد: با اشراف اطلاعاتی مبنی بر تردد محموله دام قاچاق در مسیر بیجار به دیواندره، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان بیجار قرار گرفت. 
وی افزود: ماموران انتظامی حین کنترل خودروهای عبوری در محور مربوطه به یک دستگاه کامیونت ایسوزو مشکوک شده و پس از هماهنگی با مرجع قضائی آن را متوقف کردند که در بازرسی از آن تعداد 52 رأس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز کشف شد.
سردار آزادی با اشاره به اینکه طبق نظر کارشناسان ارزش دام قاچاق کشف شده بیش از یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: در این خصوص یک قاچاقچی احشام دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد. 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar