مهر/ رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: به علت بارش ها جاده های استان لغزنده است و رانندگان دقت کافی را در رانندگی داشنه باشند.

محمد حیدری، رئیس پلیس راه استان کرمانشاه ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به ورود سامانه بارشی فعال به استان تا چند روز آینده شاهد بارش باران و احتمال آب گرفتگی معابر و به تبع آن لغزنده شدن راه‌ها خواهیم بود.
وی افزود: به رانندگانی که قصد انجام سفرهای ضروری را دارند توصیه می‌گردد در ابتدا از وضعیت راه‌ها اطلاع لازم را کسب نموده و به منظور آمادگی در هنگام بارش برف در گردنه‌ها با اتخاذ تمهیدات لازم مبادرت به تردد کنند.
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه ادامه داد: رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی مناسب از مهمترین مواردی است که در پیشگیری از تصادفات در جاده‌های لغزنده مؤثر بوده و در هنگام تردد بدون عجله و شتاب باید رانندگی کرد.
حیدری عنوان کرد: باید قبل از حرکت نسبت به کنترل برف پاکن ها, مقدار آب مخزن شیشه شور, چراغ‌ها, سیستم ترمز و بخاری اقدام نموده و در صورت داشتن نقص ابتدا آن را برطرف و سپس اقدام به رانندگی کرد.
وی گفت: با توجه به اعمال محدودیت‌ها از کلیه همشهریان درخواست می‌گردد از هرگونه تردد غیر ضروری خودداری نموده و تمامی موارد اعلام شده در این خصوص را رعایت کنند.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today