ایرنا/ سومین مرحله رزمایش کمک های مومنانه با عنوان یادبود شهید قاسم سلیمانی در آخرین روز هفته بسیج با محورهای معیشت، سلامت و معنویت در حسینیه ثارالله شهر یزد آغاز شد.

این رزمایش با محوریت دومین کنگره ملی بزرگداشت چهار هزار شهید استان یزد تا پایان سال‌ ۹۹ با همکاری مساجد، پایگاه‌های مقاومت و همراهی خیران ادامه دارد.
به گفته فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در مرحله اول این رزمایش ۲۰ هزار بسته معیشتی شامل برنج، مرغ، خشکبار، رب ‌گوجه فرنگی، ماکارونی و سایر اقلام مورد نیاز بین اقشار آسیب‌پذیر توزیع می شود.
سرتیپ دوم پاسدار رضا پورشمسی در حاشیه این رزمایش افزود: هزینه هر بسته توزیعی ۲ تا  سه میلیون ریال است که از سوی خیران و با همکاری مردم نوعدوست استان تامین شده است.
وی اظهار کرد: تهیه و توزیع ۷۵ سری جهیزیه به ارزش هر گدام ۳۰۰ میلیون ریال نیز علاوه بر بسته‌های معیشتی در استان بر حسب نیاز بین زوج‌های جوان و خانواده‌های نیازمند یزد توزیع شده است.   
این مسوول از مردم خواست برای مشارکت در رزمایش کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۳۴۱۰۳۷۱۵۵۴۵۴۵۱ و یا شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۰۳۶۷۲۵ به نام مجمع خیران جهادگر واریز کنند.   
به گفته پورشمسی همچنین خیران می‌توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به مساجد و پایگاه‌های مقاومت برای توزیع درست بین آسیب‌دیدگان کرونا و افراد نیازمند هر محله تحویل دهند.
  
  
 
 

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today