خانه ملت/ سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با بیان اینکه مجلس با اقدامات حاشیه ساز دولت درگیر حواشی نخواهد شد، گفت: امروز مردم از دولت و رئیس جمهور نه نامه‌نگاری و شکایت‌بازی بلکه کار می‌‎خواهند.

احمدحسین فلاحی، سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در واکنش به اقدام عجیب دولت که طی نامه‌ای به مجلس اظهارات برخی از نمایندگان را توهین تلقی کرده است، اظهار کرد: رئیس جمهور به جای اینکه مجلس را گرفتار حواشی بی‌فایده کند، باید به مشکلات مردم بپردازد.
نماینده مردم همدان و فامنین با استناد به اصول مختلف قانون اساسی، تصریح کرد: وظیفه رئیس جمهور و دولت رسیدگی به وضع معیشتی مردم است. امروز بازار به شدت افسارگسیخته است و رئیس جمهور به عنوان کسی مسئول تنظیم بازار بوده باید پاسخگو باشد.
وی با اشاره به شعارهای انتخاباتی آقای روحانی که وعده ثبات و رونق اقتصادی داده می‎‌شد، گفت: امروز بدترین وضعیت ممکن بر اقتصاد کشور حاکم شده و رئیس جمهور  باید به جای حاشیه پردازی وظیفه خود را انجام دهد.
فلاحی با یادآوری اینکه مسیر قانونی برای روی ریل آوردن دولت و رئیس جمهور وجود دارد که مجلس می‌تواند از آن استفاده کند، تأکید کرد: اما امروز مردم از دولت و رئیس جمهور کار می‌‎خواهند نه نامه‌نگاری و شکایت بازی.
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یادآور شد: مجلس از مسیر اصلی خود دور نخواهد شد و هیچ یک از این اقدامات مجلس را به حاشیه نخواهد برد و مجلس به سوگند خود در برابر قانون اساسی پایبند خواهد بود.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today