ایرنا/ فرماندار شهرستان فامنین گفت: برگزاری اجتماعات خانوادگی یکی از عوامل شیوع این بیماری است که شهروندان باید به جد از برگزاری و شرکت در مهمانی‌ها پرهیز کنند.

سیدمجید شماعی، فرماندار شهرستان فامنین در بازدید از بازارهای این شهرستان برای بررسی روند اجرای محدودیت ها و پروتکل های بهداشتی در سطح اصناف، اظهار کرد: توجه به اجرای دقیق محدودیت های اعمال شده و رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های ابلاغی ستاد مدیریت کرونا، وظیفه ای عمومی و همگانی است.
وی اظهار داشت: انتظار می رود اصناف و کسبه شهرستان با رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی، همراه و همگام با مسئولین و دیگر اقشار مردم در مسیر مبارزه برای ریشه کنی بیماری کرونا و حفظ بهداشت و سلامت عمومی جامعه به صورت موثر و مطلوب نقش آفرین باشند.
فرماندار شهرستان فامنین با اشاره به اینکه ان‌شالله با همراهی و همکاری مردم از این شرایط سخت نیز عبور خواهیم کرد، افزود: همکاری و همراهی اصناف، کسبه و بازاریان در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و تعطیلی واحدهای صنفی در ایام اجرای طرح جامع مقابله با کرونا قابل تقدیر است.
شماعی همچنین از عموم شهروندان خواست به منظور پیشگیری و مقابله با همه گیری بیماری کرونا، ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی از حضور در اجتماعات خانوادگی خودداری کنند.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today