ایرنا/ جانشین قرارگاه پلیس راه استان قزوین با اشاره به اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها از اول آذرماه ، گفت: تاکنون ۲۴۶ خودرو از مبادی ورودی برگشت داده شدند.

سرهنگ قدرت الله حسنی جانشین قرارگاه پلیس راه استان قزوین افزود: همچنین از ابتدای اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها و ممنوعیت ها ۴۸۰ خودرو نیز تذکر دریافت کرده و چهار مورد اعمال جریمه شدند.
وی اظهار داشت: تمامی مبادی ورودی و خروجی استان قزوین از سوی ماموران پلیس راه به صورت شبانه روزی تحت کنترل قرار دارد.
سرهنگ حسنی تصریح کرد: تردد خودروهای غیر بومی طی این مدت تنها با برگه های تردد امکان پذیر است و تردد خودروها غیرمجاز در شهرهای با وضعیت قرمز تا یک میلیون تومان جریمه همراه خواهد بود.
جانشین قرارگاه پلیس راه استان قزوین با بیان اینکه درصد بالایی از رانندگان قوانین را بخوبی رعایت می کنند، گفت: در طول هفته گذشته ترافیک در تمامی محورهای مواصلاتی این استان ، عادی و روان گزارش شده و تردد در آنها بدون هیچ مشکلی جریان دارد.
سرهنگ حسنی یادآور شد: ماموران پلیس راه قزوین هم اکنون در عوارضی و محورها مواصلاتی استان مستقر هستند و مانع تردد خودرها با پلاک‌های غیر بومی به استان می‌شوند.
۶ هزار و ۶۷۰ کیلومتر راه در استان قزوین وجود دارد که ۲۲۰ کیلومتر آن آزادراه،۲۷۰ کیلومتر بزرگراه، ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و بقیه نیز راه آسفالته روستایی است.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today