تسنیم/ معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین گفت: ۲ مهمانسرا و مسافرخانه شهر قزوین برای قرنطینه و بستری بیماران کرونایی اجاره شدند تا در صورت شرایط بحرانی بتوانیم از آنها استفاده کنیم.

منوچهر حبیبی معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین با اشاره به احتمال زیاد پر شدن تخت‌های بیماران کرونایی در بیمارستان‌های سطح استان اظهار داشت:‌ برای این منظور 2 مهمانسرا و مسافرخانه شهر قزوین برای قرنطینه و بستری بیماران کرونایی اجاره شدند تا در صورت شرایط بحرانی بتوانیم از آنها استفاده کنیم.
وی اضافه کرد: البته دانشگاه‌های آزاد اسلامی، بین‌المللی امام خمینی(ره) و علوم پزشکی قزوین هم متعهد شدند که هر کدام حداقل یک خوابگاه را برای مواردی که احیاناً نیاز به قرنطینه بیماران کرونایی خارج از بیمارستان‌ها داریم، در اختیار قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونای استان قزوین قرار دهند.
حبیبی با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت کارمندان و کارکنان دولت برای انجام کارهای مراقبت و پیشگیری در قرارگاه عملیاتی کرونا گفت: دوسوم کارمندان دستگاه‌های اداری و اجرایی استان برای مدیریت و نظارت بر نحوه اجرای طرح‌های محله‌محور شهید حاج قاسم سلیمانی در اختیار ستاد مقابله با کرونای استان هستند و باید از ظرفیت آنها در سایر شهرستان‌های استان همانند شهر قزوین استفاده ‌شود.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today