فارس/ معاون مدیریت منابع و توسعه استاندار اردبیل گفت: ادارات استان در هفته پیش‌رو به صورت کامل تعطیل نخواهد بود و بنا به تشخیص مسؤولان استانی و شهرستانی، کارکنان در ادارات حاضر خواهند شد.

یعثوب نژادمحمد، معاون مدیریت منابع و توسعه استاندار اردبیل با اشاره به عدم تعطیلی کامل ادارات دولتی در هفته پیش‌رو اظهار کرد: براساس تصمیمی که در استان گرفته شده، فعالیت دستگاه‌های اجرایی که خدمات ضروری به مردم ارائه می‌دهند، از جمله استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه با تعداد مشخص شده توسط مدیران، فعال خواهد بود.
وی افزود: شهرهای اردبیل، مشگین شهر و پارس آباد به‌عنوان شهرهای قرمز و خلخال، نیر، گرمی و اصلاندوز به‌عنوان شهرهای نارنجی هستند.
معاون مدیریت منابع و توسعه استاندار اردبیل بیان کرد: در بقیه ادارات کل، مدیر کل، معاونین و تعداد محدودی از همکاران که به‌عنوان تصمیم‌گیر برای امورات ضروری در سطح کشور و استان هستند، حضور پیدا خواهند کرد.
وی ادامه داد: وضعیت کاری برخی همکاران نیز به‌صورت دورکاری خواهد بود که با توجه به بخشنامه ۲۷ آبان‌ماه مبنی بر فعالیت یک سوم کارکنان، در حال حاضر با حداقل افراد در حال اجرا است.
معاون مدیریت منابع و توسعه استاندار اردبیل تصریح کرد: بانک‌ها در طول هفته پیش‌رو خدمات عادی به مردم ارائه نخواهند کرد و فقط خدمات ضروری در بخش خدمات دولتی و خدمات شهری(آب، برق، گاز) ارائه خواهد شد که در شورای هماهنگی بانک‌های استان خدمات غیرضروری مشخص و به مردم اطلاع‌رسانی می‌شود.
نژادمحمد گفت: در مورد بانک‌ها، مراجعات مردم به بانک‌ها کمتر خواهد شد و با اینکه بانک‌ها فعال هستند، ولی خدمات ضروری را به مردم ارائه می‌کنند.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today