ایرنا/ معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از بازگشایی راه ۴۴۰ روستای این استان که بر اثر بارش برف دیروز مسدود شده بود، خبر داد.

علی صبحی، معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در بازدید از عملیات برفروبی جاده‌های روستایی شهرستان کوثر اظهار کرد: راه ۸۸ روستا در شهرستان‌های خلخال، کوثر، اردبیل و نیر هم در حال بازگشایی است که تا عصر فردا انجام خواهد شد.
وی با اشاره به فعالیت ۸۰ گروه راهداری زمستانی در جاده‌های استان اردبیل بیان کرد: در حال حاضر تمامی جاده‌های  استان باز بوده و تردد در آنها جریان دارد. 
صبحی اضافه کرد: در طرح زمستانی امسال ۴۲۰ نفر نیروی راهداری در گردنه‌ها، جاده‌ها و راهدارخانه‌های استان با ۲۳۰ دستگاه ماشین‌آلات سبک و سنگین مستقر شده‌اند تا خدمات لازم را به شهروندان و مسافران ارائه کنند.
او از شهروندان و مسافران خواست قبل از سفر با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.
ارتفاع برفی که بارش آن از ظهر پنجشنبه تا بامداد جمعه در شهرستان‌های مرکزی و جنوبی استان اردبیل ادامه داشت، در مناطق کوهستانی و مرتفع به حدود ۵۰ سانتیمتر نیز رسیده است.


 
 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today