ایرنا/ سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان در اطلاعیه ای ضمن محکوم کردن جنایت امروز گروه‌های تروریستی، شهادت محسن فخری زاده از دانشمندان صنعت دفاعی کشور را به رهبر معطم انقلاب و ملت شریف ایران تبریک و تسلیت گفت.

سپاه استان در این اطلاعیه آورده است: شهادت هنر مردان خداست؛ بار دیگر شاهد گلچین شدن یکی دیگر از گلهای آسمانی و خادمان جبهه علم و نوآوری ایران اسلامی به دست رژیم کودک‌کش صهیونیستی وایادی دست نشانده آن ها بوده ایم که به گمان خود می توانند با این اقدامات بزدلانه وکور از رشد، پیشرفت علمی و صدور انقلاب جلوگیری کنند.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: دشمنان باید بدانند این جنایت نه تنها جوانان این مرز و بوم را ناامید نکرده بلکه جوشش خون شهید عزیز، آن ها را برای ادامه راه شهدا مصمم تر خواهد کرد و به قول سردار رشید اسلام، ما ملت امام حسینیم و ما را از شهادت و مرگ هراسی نیست، ما عاشق شهادتیم.
همچنین سپاه ولیعصر(عج)خوزستان در بخش دیگری از این اطلاعیه ضمن تبریک و تسلیت شهادت این شهید والامقام به محضر امام زمان(عج)، رهبر معظم انقلاب، ملت ایران و خانواده این شهید گرانقدر تصریح کرده است ما عهد و پیمان می بندیم که لحظه ای از یاد و راه این شهید غفلت ننموده و ادامه دهنده راه این شهیدان باشیم.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today