پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: ماموران ایستگاه بازرسی"مرصاد" با توقیف یک دستگاه تانکر حمل سوخت از انتقال 41 هزار لیتر گازوئیل قاچاق جلوگیری کردند.

سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان در تشریح این خبر اظهار کرد: مأموران ایستگاه بازرسی"مرصاد" در پی کسب خبری از طریق ماموران پلیس عملیات ویژه استان "قم" مبنی بر ورود یک دستگاه بونکر حامل سوخت قاچاق به حوزه استان کرمان، این موضوع را در پایش های خودرویی مورد توجه قرار دادند.
وی گفت: در این راستا ماموران هنگام کنترل خودروهای عبوری محور کرمان- زاهدان کامیون مورد نظر را شناسایی و توقیف کردند که در بررسی انجام شده مشخص شد، این خودرو حامل 41 هزار و 200 لیتر گازوئیل فاقد مجوز حمل بوده که به منظور خروج از کشور از تهران به مقصد شرق کشور بارگیری شده است.
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به معرفی راننده این بونکر به مقامات قضایی، بیان کرد: هم اکنون بیش از قبل ارتباطات و اقدامات اطلاعاتی فرا استانی پلیس در همه حوزه ها گسترش یافته که بحمدالله این امر باعث ارتقای عملکرد مجموعه انتظامی در کشفیات متعدد و ناکامی متخلفان و مرتکبان جرائم مختلف شده است.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar