ایرنا/ فرمانده انتظامی استان اردبیل از اعمال قانون سه هزار و ۱۷۷ راننده متخلف در طرح محدودیت تردد شبانه در این استان خبر داد.

سردار هوشنگ حسینی، فرمانده انتظامی استان اردبیل اظهارداشت: طرح محدودیت‌های کرونایی از اول آذرماه در استان با حضور هدفمند پلیس برای دستیابی به اهداف پیش‌بینی شده مسوولانه، متعهدانه و با حداکثر توان اجرا می‌شود.
وی با بیان اینکه در این طرح به طور متوسط روزانه ۳۰۰ پلیس در ابعاد انتظامی و ترافیکی ایفای نقش می‌کنند، گفت: اقشار اجتماعی در اجرای هدفمند طرح محدودیت‌های کرونایی همکاری و مشارکت شایسته‌ای داشته که این همکاری و مشارکت ارزشمند و ضامن امنیت و سلامت جامعه است.
او بر لزوم توجه اقشار اجتماعی بویژه اصناف و رانندگان به توصیه‌ها، هشدارها و آموزش‌ها با محوریت پیشگیری، کنترل و کاهش بیماری کرونا تاکید کرد و افزود: با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد تا تهدیدی متوجه سلامت جامعه نباشد.
وی در زمینه نتایج اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی در هفته اول اجرای این طرح بیان کرد: پلمب ۲۸۲ واحد صنفی متخلف، تذکر لسانی به ۱۲ هزار و ۸۲۹ متصدی واحد صنفی، تنظیم ۶۶۸ مورد صورتجلسه و ۱۵ هزار و ۱۷۲ مورد بازدید از اصناف از جمله اقدامات پلیس در طرح محدودیت‌های کرونایی است.
فرمانده انتظامی استان اردبیل اظهارامیدواری کرد با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، فاصله‌گذاری اجتماعی و ملزم دانستن خود به کاربردی کردن تدابیر و تمهیدات ایام کرونایی، سلامت به بطن جامعه تزریق و شاهد شور و نشاط اجتماعی بیش از پیش باشیم.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today