مهر/ مدیر منطقه ویژه اقتصادی قشم و امور درگهان منطقه آزاد قشم گفت: چرخ دستی های اتباع خارجی در درگهان ساماندهی می شوند.

امیر سلکی، مدیر منطقه ویژه اقتصادی قشم و امور درگهان منطقه آزاد قشم از برگزاری اولین جلسه تخصصی ساماندهی چرخ دستی ها و وسایل مخصوص حمل بار مربوط به اتباع خارجی با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی مرتبط با این حوزه خبر داد.
وی افزود: این جلسه با هدف ساماندهی انواع گاری، چرخ دستی و سایر وسایل حمل بار مرتبط با اتباع خارجی به منظور مدیریت جهت بالا بردن امنیت و سرعت، شناسایی و ساماندهی باربران و حمایت حقوقی، اجتماعی و رفاهی آنان برگزار شد.
مدیر منطقه ویژه اقتصادی قشم و امور درگهان منطقه آزاد قشم ادامه داد: این ساماندهی در راستای پیشگیری از سرقت های احتمالی و جابه جایی کالاهی غیرمجاز، ایجاد انضباط ترافیکی در بازار و مجتمع های تجاری درگهان، کنترل هزینه حمل بار برای کسبه و شهروندان و رعایت امنیت سرعت و کیفیت در حمل بار اجرایی می شود.
سلکی تصریح کرد: ایجاد هماهنگی بین ماهیت، ساختار و فعالیت های تجاری کنونی از ضروری ترین اقدامات جهت بازگرداندن نظم و انضباط در عبور و مرور و حمل و نقل کالا است.
به گفته وی با ساماندهی وضعیت اتباع خارجی، رفاه حال و بهینه کردن ارائه خدمات می توان برنامه ریزی دقیق جهت انجام اقدامات لازم برای حل مشکلات آنها را به انجام رساند.
مدیر منطقه ویژه اقتصادی قشم و امور درگهان منطقه آزاد قشم خاطرنشان کرد: برنامه های خوبی در حوزه ساماندهی اتباع خارجی مجاز در حال اجراست و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته برنامه های پیشنهادی توسط بخش های مختلف سازمان منطقه آزاد قشم برای حل مشکلات و ارائه خدمات شایسته به اتباع خارجی مجاز در این منطقه جمع بندی شده و در اختیار مسئولان اجرایی مرتبط قرار گرفته است.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today