ایرنا/ رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: ۶۴۶ راننده بی‌اعتنا به محدودیت‌های ترافیکی پیش بینی شده از یکم آذر تاکنون یا جریمه یک میلیون تومانی، اعمال قانون شدند.

سرهنگ احمد رحیمی، رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان همدان اظهار داشت: با آغاز طرح جامع مدیریت هوشمند و اعمال محدودیت های ترافیکی تیم های پلیس در ۳۵ نقطه ثابت مستقر شده و روزانه ۲۰۲ نیروی مرتبط با این ماموریت به کار گرفته شده اند.
وی با بیان اینکه دراین مدت چهار هزار و ۴۵۶ مورد تذکر به رانندگان خاطی داده شده است، اضافه کرد: در این راستا طی هفت روز گذشته ۲۲۸ راننده خاطی به علت تردد از ساعت ۲۱ تا چهار صبح اعمال قانون شده و  ۹۲۶ خودرو جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و ۶۴۶ خودرو نیز جریمه یک میلیون تومانی شدند.
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان همدان ادامه داد: پلیس از اول آذر تاکنون، مانع ورود هفت هزار و ۹۱۲ خودرو با پلاک غیربومی به همدان شده است.
سرهنگ رحیمی اظهار داشت: با آغاز طرح جامع مدیریت هوشمند، شهروندان و اصناف همراهی خوبی در راستای اجرای با این طرح داشتند که با پنج هزار و ۲۸۰ مورد بازرسی های انجام شده توسط عوامل نظارت بر اماکن و سایر نهادها، به ۱۹۳ واحد متخلف نیز تذکر داده شده است.
وی ادامه داد: در عین حال ۱۳۹ صورتجلسه درباره اخطار پلمب برای واحدهای متخلف تنظیم و ۵۹ واحد نیز به علت رعایت نکردن مصوبات پلمب شدند.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today