ایرنا/ کارشناس پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان یزد گفت: در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین میزان بارندگی با ۱۳ میلیمتر در ایستگاه باران سنجی روستای منشاد از توابع شهرستان مهریز به ثبت رسید.

سیدعباس میرحسینی، کارشناس پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان یزد اظهار کرد: همچنین بعد از منشاد از روستاهای نیر شهرستا های تفت، همچنین بنادک‌سادات مهریز و دره شیر تفت به ترتیب ۱۰.۸، ۱۰.۵ و ۱۰ میلیمتر بیشترین بارندگی گزارش شد.
وی با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته بافق با دمای ۲۰ درجه و نصرآباد تفت و ندوشن میبد با ۲ درجه سانتیگراد بالای صفر، گرم‌ترین و خنک‌تربن نقاط استان بود، ادامه داد: از بعدازظهر امروز تا اوایل روز دوشنبه هفته جاری افزایش ابر و در مناطق شمالی و ارتفاعات استان بارش پراکنده انتظار داریم.
این کارشناس هواشناسی خاطرنشان کرد: در هفته جاری استان تحت تاثیر ۲ موج جوی دیگر قرار می گیرد که اولی روز چهارشنبه که افزایش ابر و احتمال بارش پراکنده در ارتفاعات و مناطق شمالی پیامد آن خواهد بود.
به گفته میرحسینی، موج جوی دوم از بعدازظهر جمعه و شنبه هفته آینده در استان فعال است که کاهش دما، افزایش ابر و در برخی نقاط بارندگی از اثرهای احتمالی آن است.
وی دمای امروز شهر یزد را ۶ تا ۱۶ درجه سانتیگراد بالای صفر در نوسان ذکر کرد.


  

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today