باشگاه خبرنگاران/ ۳۶۵ کیلومتر از جاده‌های کوهستانی مازندران در چند روز گذشته برف روبی شد.

حسن جهانیان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: بیش از ۳۶۵ کیلومتر از محور‌های کوهستانی استان از جمله هراز، کندوان و ساری - کیاسر توسط راهداران این اداره کل در چند روز گذشته برف روبی و نمک پاشی شد.
او افزود: ۳۳ اکیپ راهداری با بکار گیری ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات راهداری و ۳۵۰ راهدار هم اکنون در محور‌های کوهستانی و مواصلاتی استان مستقر هستند.
جهانیان طول محور‌های برفگیر مازندران را ۳۷۰۰ کیلومتر اعلام و گفت: ۲۲ راهدارخانه در حال حاضر در محور‌های مواصلاتی استان تجهیز شده و آماده سرویس دهی به مسافران و در راه ماندگان است.
او افزود: با توجه به کاهش دما و بارش برف در سطح محور‌های کوهستانی به کلیه رانندگانی که قصد تردد از محور‌های کوهستانی را دارند توصیه می‌شود ضمن رعایت قوانین و مقرارت، تجهیزات و امکانات ایمنی از جمله زنجیر چرخ را همراه داشته باشند
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: مسافران و رانندگان محترم می‌توانند جهت کسب آگاهی از آخرین وضعیت راه‌ها، انسداد‌ها یا محدودیت‌های احتمالی تردد و شرایط جوی به سایت www.۱۴۱.ir مراجعه نموده و یا با تلفن گویای ۱۴۱ تماس حاصل فرمایند.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today