میزان/ فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از کشف ۲۲۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر شیشه و مرفین در مرز میرجاوه خبر داد.

سردار محمد ملاشاهی، فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: در راستای کنترل و مراقبت از مرز‌های ایران اسلامی و تشدید مبارزه با قاچاق مواد مخدر، مرزداران هنگ مرزی میرجاوه با اشراف اطلاعاتی و به کارگیری تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی، از قصد قاچاقچیان برای انتقال محموله خود از مرز‌های شرقی به داخل کشور مطلع و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل، به تشدید پوشش نوار مرزی پرداختند.
وی افزود: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی مسیر‌های احتمالی تردد قاچاقچیان شناسایی و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی و اجرای طرح مهار در منطقه، تمامی مسیر‌ها در کنترل مرزداران قرار گرفت و سوداگران مرگ که منتظر فرصتی برای انتقال محموله مواد مخدر به عمق خاک کشور بودند به اهداف شوم خود نرسیدند و زمانی که خود را در محاصره مرزداران گرفتار دیدند از منطقه متواری شدند.
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: مرزداران غیور استان در این عملیات موفق شدند، ۲۲۳ کیلوگرم انواع مواد افیونی شامل ۱۸۸ کیلو شیشه و ۳۵ کیلو مرفین را کشف کنند.
ملاشاهی با بیان اینکه تلاش مرزبانان برای دستگیری متهمان این پرونده ادامه دارد، خاطرنشان کرد: با همکاری خوب نهاد‌های امنیتی و اطلاعاتی، همچنین مرزنشینان عزیز، احساس امنیت در مرز‌ها ملموس و مبرهن بوده و این امر مرهون اتحاد و همدلی همه نهاد‌ها و دستگاه‌های دولتی در سطح استان است.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today