ایسنا/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری از بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: تردد در محورها و گردنه‌های برفگیر با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

عزیزالله روشن، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری از بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی چهارمحال و بختیاری خبر داد و اظهار کرد: در حال حاضر در محور فارسان به چلگرد( سه‌راهی میهه)، محور فارسان به کوهرنگ( دشت زرین) و محور کوهرنگ به بازفت (گردنه چری) بارش برف گزارش شده است و در سایر محورها نیز بارش باران داریم.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه تردد در تمامی محورهای استان روان است، گفت: رانندگان از ترددهای غیرضرور به محورهای مواصلاتی کوهستانی خودداری کنند و در صورت لزوم برای تردد در گردنه‌های برفگیر وسایل ایمنی و زنجیر چرخ به‌همراه داشته باشند.
وی یادآور شد: از زمان ورود سامانه جدید بارشی به چهارمحال و بختیاری راهداران به ۱۰ خودروی گرفتار در برف در گردنه چری و محور ناغان به کارون چهار امدادرسانی کردند، باتوجه به محدودیت‌های کرونایی تردد در محورهای مواصلاتی استان با کاهش روبرو بوده است.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday