باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی نهبندان از کشف ۹۷ کیلو و ۹۰۰ گرم مواد افیونی در بازرسی از یک تریلی کشنده در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رحیمی، فرمانده انتظامی نهبندان گفت: مأموران انتظامی شهرستان نهبندان هنگام کنترل خودرو‌های عبوری به یک تریلی کشنده که در محور زابل- مشهد در حال حرکت بود، مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.
او افزود: مأموران در بازرسی از خودرو ۹۷ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای داخل تریلی جاساز شده بود، کشف کردند.
سرهنگ رحیمی تصریح کرد: در این عملیات یک دستگاه تریلی توقیف و ۲ متهم دستگیر که به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی نهبندان ادامه داد: شهروندان در صورت مشاهده افراد و یا خودرو‌های مشکوک بلافاصله مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
سرهنگ کارگر فرمانده انتظامی سربیشه گفت: مأموران انتظامی شهرستان سربیشه در اجرای طرح مبارزه بی امان با قاچاقچیان و حاملان موادمخدر، هنگام کنترل محور‌های عبوری به یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و دستور ایست توسط پلیس صادر شد.
او افزود: راننده خودرو به محض مشاهده پلیس از محل متواری شد که ماموران در یک عملیات ضربتی موفق شدند خودروی قاچاقچیان مواد مخدر را متوقف کنند و در پاکسازی از محل و بازرسی خودرو ۲۶ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک کشف کردند.
سرهنگ کارگر تصریح کرد: در این رابطه یک دستگاه خودرو توقیف و ۴ متهم دستگیر و به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی نهبندان ادامه داد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی و افراد مشکوک، مراتب را از طریق تلفن فوریت‌های ۱۱۰ با پلیس درمیان بگذارند.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today