پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی خراسان شمالی از شناسایی و کشف انبار های احتکار روغن موتور به ارزش 15 میلیارد ریال در عملیات ضربتی پلیس خبر داد.

سردار علیرضا مظاهری، فرمانده انتظامی خراسان شمالی اظهار داشت: در پی انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی پلیس آگاهی استان و اطلاع از وجود 2 انبار نگهداری غیرمجاز روغن موتور در یکی از محله های حاشیه ای شهرستان بجنورد، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه کارآگاهان با همکاری کارشناسان سازمان صمت به محل این انبارها اعزام شدند، افزود: با هماهنگی مقام قضایی، کارآگاهان در بازرسی از هر 2 انبار تعداد زیادی روغن موتور و گیربکس با برندهای مختلف که به صورت غیرمجاز و بدون ثبت در سامانه جامع انبارها بود کشف شد.
مظاهری با بیان اینکه کارشناسان سازمان صمت ارزش این مقدار روغن موتور و گیربکس احتکار شده را 15 میلیارد ریال برآورد کردند، تصریح کرد: در این رابطه 2 نفر دستگیر که بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی با تاکید بر اینکه با افرادی که به قصد سودجویی اقدام به احتکار کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم می کنند، قطعا با قدرت برخورد خواهد شد و از شهروندان عزیز نیز انتظار می رود در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today