فارس/ رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری یک نفر سارق مسلح محموله خودرویی در مخفیگاهشان در یکی از روستاهای شهرستان اراک خبر داد.

کامیار چهری رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی اظهار کرد: با اعلام نیابت قضائی از استان قم در خصوص مخفی شدن سارق مسلح یک محموله خودرویی و دو نفر مال‌خر در شهرستان اراک، بررسی تخصصی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان و تیم اعزامی از این استان قرار گرفت.
وی افزود: در پیگیری‌های تخصصی پلیس، مخفیگاه سارق در یکی از روستاهای شهرستان شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه این فرد به همراه یکی از دوستانش دستگیر و مقدار ۱۱ کیلوگرم تریاک و یک قبضه سلاح شکاری از مخفیگاه آنان کشف شد.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در ادامه گفت: با آغاز تحقیقات و بازجویی از این افراد، دو نفر مال‌خر نیز در رسیدگی به این پرونده دستگیر و متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل تیم اعزامی از استان قم شدند.
چهری با اشاره به هوشمند و ارتقاء روش‌های علمی در کشف جرائم از سوی کارآگاهان پلیس استان گفت: شهروندان می‌توانند در ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد قاطع با هنجارشکنان، در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday