فارس/ مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: جدای از اینکه در حال حاضر هیچ کمبودی در زمینه مرغ زنده نداریم، مرغ منجمد نیز به اندازه کافی در مراکز عرضه در اختیار مردم قرار دارد.

شهریار حنیفی، مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی کردستان اظهار کرد: بعد از تشکیل جلسه ستاد تنظیم بازار استان و اعلام قیمت مرغ، شاهد سامان گرفتن وضعیت عرضه مرغ در سطح عرضه هستیم.
وی اضافه کرد: امروز بیش از 130 تن مرغ زنده با قیمت مصوب 17 هزار تومان تحویل کشتارگاه‌های سطح استان شد و در مجموع 94 تن لاشه برای عرضه به مردم به بازار سطح استان تزریق شده است.
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی کردستان تصریح کرد: در حال حاضر هیچ مشکل خاصی در زمینه مرغ مورد نیاز مردم در استان وجود ندارد و این کالا به اندازه کافی با قیمت مصوب تنظیم بازار عرضه می‌شود.
حنیفی با عنوان اینکه مرغ گرم با قیمت 24 هزار و 600 و در بعضی مناطق حتی با مبلغ 23 هزار تومان در حال عرضه به مردم است، گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به زودی شاهد کاهش قیمت بیشتر مرغ خواهیم بود.
وی اضافه کرد: خوشبختانه تمام واحدهای مرغداری فعال استان  با سازمان جهاد کشاورزی همکاری دارند و هیچ مورد تخلفی در این زمینه وجود نداشته است.
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی کردستان یادآوری کرد: جدای از اینکه در حال حاضر هیچ کمبودی در زمینه مرغ زنده نداریم، مرغ منجمد نیز به اندازه کافی در مراکز عرضه در اختیار مردم قرار دارد.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online