ایرنا/ برف در برخی نقاط سپیدان باریده که فرماندار این شهرستان سردسیری فارس گفت که هم‌اینک عملیات برف‌روبی با تجهیزات و ماشین‌آلات راهداری از جمله در محور دهستان کُمهر به سمت اردکان در دست انجام است.

جمال جوادی جهرمی، فرماندار شهرستان سپیدان یکشنبه افزود: طی ۴۸ ساعت گذشته شاهد بارش ۱۱۰ میلیمتر باران در این شهرستان بودیم و علاوه بر این در محور کُمهر به اردکان نیز حدود پنج سانتیمتر برف بر زمین نشست.
وی ادامه داد: با توجه به استقرار نیروهای خدمات رسان و امدادی در محورهای شهرستان، هیچ‌گونه مشکلی در تردد خودروها ایجاد نشده و در کنار تداوم بارش‌ها، تردد خودروها نیز جریان دارد.
فرماندار شهرستان سپیدان، روند ابتلا به کرونا در این شهرستان را به نسبت روزهای اخیر کاهشی توصیف کرد و گفت: با توجه به تدابیر صورت گرفته و محدودیت‌های اعمال شده در قالب طرح مدیریت هوشمند محدودیت‌های کرونایی، طی روزهای اخیر شاهد کاهش روند ابتلا به این بیماری در سپیدان بودیم.
جوادی جهرمی افزود: طی این مدت شاهد همکاری و همراهی خوب مردم و صنوف مختلف بودیم و به جز مشاغل ضروری، سایر فعالیت‌ها تعطیل است.
وی ادامه داد: تاکنون افزون بر چهار هزار و ۶۰۰ تست کرونا در این شهرستان انجام شده که از این تعداد یک هزار و ۸۰۰ مورد مثبت بوده که یا در بیمارستان یا در خانه تحت درمان و قرنطیه هستند که تعدادی نیز کاملاً بهبود یافته‌اند.
او اظهار داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون نیز ۲۴ نفر در این شهرستان جان خود را از دست داده‌اند.
فرماندار سپیدان اظهار داشت: تعطیلی تمام تفرجگاه‌ها و مراکز تفریحی شهرستان نیز که از حدود سه ماه آغاز شده بود همچنان ادامه دارد.
شهرستان سپیدان به مرکزیت اردکان در فاصله ۱۰۰ کیلومتری شمال غرب شیراز قرار دارد.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online