فارس/ جوانان و اقشار مختلف بجنورد در محکومیت ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان ظهر امروز در محل میدان دفاع مقدس بجنورد اقدام به تجمع و ابراز انزجار از دشمنان نظام و انقلاب می‌کنند.

پس از ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان، دکتر محسن فخری زاده، جوانان، دانشجویان و برخی اقشار مختلف در شهرهای تهران، مشهد و سایر مراکز استان‌های کشور اقدام به تجمعاتی محدود با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام دادند.
رضا ثنائیان، مسئول امور رسانه بسیج دانشجویی خراسان شمالی با اشاره به اعلام فراخوان حضور اقشار مختلف بجنورد برای برگزاری تجمعی در این راستا اظهار کرد: در اعتراض به شهادت دانشمند هسته‌ای کشورمان و ابراز انزجار نسبت به عوامل دشمن در این اقدام، ظهر امروز دانشجویان، طلاب، هیات‌ها و اقشار مختلف بجنورد اقدام به تجمع می‌کنند.
وی با اشاره به جزییات این برنامه خاطرنشان کرد: براساس فراخوان صادر شده این برنامه از ساعت 12 ظهر امروز با حضور اقشار مختلف در محل میدان دفاع مقدس بجنورد انجام می‌شود.
مسئول امور رسانه بسیج دانشجویی خراسان شمالی با تأکید بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، گفت: ابراز انزجار و بغض فروخفته از این حادثه دردناک به‌صورت تجمع و اعلام شعارهایی علیه دشمنان نظام، انقلاب و پیشرفت علمی کشور محور این حضور خواهد بود.
وی بیان کرد: دانشجویان و مردم خراسان شمالی مانند مردم سایر نقاط کشور این جنایت وحشیانه را محکوم می‌کنند و خواهان پاسخ قاطع به عاملان هستند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar