باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از فعالیت سامانه سرد و بارشی تا فردا در مناطق مرکزی و جنوبی استان اردبیل خبر داد.

سیاوش محمدی، مدیرکل هواشناسی استان اردبیل در این باره گفت: پیرو هشدار صادره هواشناسی استان و بر اساس آخرین تصاویر ماهواره هواشناسی، با فعالیت سامانه سرد و بارشی طی امروز یکشنبه ۹ آذر ضمن کاهش چند درجه‌ای دمای هوا، در مناطق مرکزی و جنوبی استان بارش برف و در مناطق شمالی استان بارش باران خواهیم داشت.
او افزود: بارش برف توام با هوای سرد و مه آلود باعث اختلال در تردد جاده‌ای استان اردبیل شده و طی امشب کاهش دید افقی و یخبندان جاده‌ها به ویژه در مناطق مرکزی و جنوبی استان از مهمترین مخاطرات جوی انتظار می‌رود.
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل بیان کرد: اوج بارش تا صبح فردا دوشنبه ۱۰ آذر بوده و فردا در مناطقی از استان به ویژه مناطق جنوبی استان بارش پراکنده برف و باران پیش بینی می‌شود.
محمدی تصریح کرد: روز‌های سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری با پایداری نسبی شرایط جوی، آسمان استان غالباً نیمه ابری و در طول روز همراه با افزایش نسبی دمای هوا خواهد بود.
او افزود: از بعدازظهر چهارشنبه با عبور موج کوتاهی از منطقه، بتدریج آسمان استان ابری شده و تا قبل از ظهر پنجشنبه ۱۳ آذر در مناطقی از استان بارش خفیف باران و برف را شاهد خواهیم بود.


 
 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today