برنا/ فرمانده انتظامی لاهیجان از کشف انبار احتکار مواد غذایی به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد .

سرهنگ "قاسم جانعلی پور" فرمانده انتظامی لاهیجان در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران بلیس امنیت عمومی در راستای شناسایی و برخورد با محتگران در پی دریافت خبری از احتکار مواد غذایی در یکی از مناطق حاشیه ای شهرستان لاهیجان مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.
این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با تحقیقات نامحسوست صورت گرفته و اشراف اطلاعاتی، محل احتکار مواد غذایی را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی اظهار داشت: در بازرسی از این انبار، ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم شکر، ۴۸۰ کیلوگرم روغن سویا، ۳۰۰ کیلوگرم آرد و ۶۹۰ کیلوگرم ژله، گلوکز و فرآورده های کاکائویی کشف شد.
سرهنگ جانعلی پور تصریح کرد: در این رابطه متهم ۴۰ ساله با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد.
این مقام انتظامی به پلمب انبار مربوطه اشاره کرد و اذعان داشت: کارشناسان ارزش این محموله را ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان در پایان با تاکید بر برخورد قاطعانه با محتکران از شهروندان خواست، در صورت هرگونه اطلاع از عاملان ایجاد ناامنی در نظام اقتصادی جامعه مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today