باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان و آران وبیدگل بستری شدند.

سیدعلیرضا مروجی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، با بیان اینکه تاکنون ۱۰۵ هزار و ۳۰۰ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: هفت هزار و ۲۴۵ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.
وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۴۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۳۶ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد دو نفر اهل توابع کاشان، دو نفر اهل توابع آران و بیدگل، چهار نفر اهل آران و بیدگل و ۲۸ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۹ سال و حداقل سن بستری ۲۴ سال است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۴۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان پنج نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد دو نفر اهل آران و بیدگل و سه نفر اهل توابع آران و بیدگل هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۷۷ سال و حداقل سن بستری ۴۹ سال است.
وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۳۲۵ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۸۵ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۴۰ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان هستند.
مروجی تصریح کرد: ۹۲ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۸۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و سه نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: سه مورد فوتی در بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدای آران و بیدگل که دو مرد ۸۷ و ۷۳ ساله و یک زن ۶۹ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.
مروجی گفت: با اضافه شدن ۱۷۲ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۱۱ هزار و ۳۰۴ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today