شبستان/ معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: در شبانه روز گذشته ۲۵ نفر مبتلا به کرونا فوت کردند که آمار فوتی های فارس را به ۲ هزار و ۴۹۳ نفر رسانده است.
 
عبدالرسول همتی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز امروز (دوشنبه 10 آذر) با اشاره به آخرین آمار ابتلا به کرونا در استان فارس به صورت مجازی به خبرنگاران گفت: از ابتدای شیوع کرونا در استان هزار و 670 146نفر به کرونا مبتلا شده اند.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: تا کنون در کل استان بیش از 495 هزار تست کرونا در آزمایشگاه های تشخیصی مولکولی استان انجام شده است.
وی اضافه کرد: یک هزار و 897 بیمار بستری مشکوک و علامت دار به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند که 344 نفر آنها با وخامت در شرایط جسمی خود در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به قربانیان کرونا در 24 ساعت گذشته عنوان کرد: در شبانه روز گذشته 25 نفر مبتلا به کرونا فوت کردند که آمار فوتی های فارس را به 2 هزار و 493 نفر رسانده است.
همتی اعلام کرد: از ابتدای شیوع کرونا در فارس تا کنون 134 هزار و 201 نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان و ایزوله خانگی خارج شده اند.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online