باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی از دستگیری باند سارقان داخل خودرو و لوازم یدکی با ۳۸۰ فقره سرقت در تبریز خبر داد.

سردار عبدی، فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: در پی افزایش سرقت از داخل خودرو و لوازم آن موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی با اشاره به تشدید تحقیقات محسوس و نامحسوس در سطح شهر تبریز برای دستگیری فرد یا افراد دخیل، افزود: در این راستا کارآگاهان پلیس پس از ساعت‌ها کار تحقیقاتی و انتظامی، اعضای باند پنج نفره سارقان را دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت دادند.
فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی بیان کرد: متهمان دستگیر شده به ۳۸۰ فقره سرقت از داخل خودرو‌های شهروندان اعتراف کردند که در بازرسی از محل اختفای آن‌ها تعداد قابل توجهی از اموال سرقتی کشف شد.
فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: اموال مسروقه کشف شده پس از هماهنگی با مقام قضایی به مال باختگان تحویل و متهمان برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.
عبدی در پایان از شهروندان درخواست کرد تا به هشدار‌ها و توصیه‌های پلیسی توجه کرده خودرو‌های خود را در محل‌های خلوت و تاریک پارک نکنند؛ همچنین خودروی خود را به سیستم ایمنی مجهز کنند.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today