رکنا/ فرمانده انتظامی گلپایگان گفت: سارقی که جهیزیه عروسی را در گلپایگان به همراه هشت راس گوسفند به سرقت برده بود، دستگیر شد.

علی سبحانی، فرمانده انتظامی گلپایگان اظهار کرد: پرونده‌ای با موضوع سرقت اماکن خصوصی و احشام در حوزه استحفاظی کلانتری ۱۵ گلشهر تشکیل شد و موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: شاکی در اظهاراتش بیان داشت حدود ۹ ماه پیش فردی را که اهل یکی از شهرستان های همجوار بوده به عنوان نگهبان از محل نگهداری احشام خود به‌کارگیری کرده تا اینکه بعد از گذشت پنج ماه از حضور او متوجه شدم، هشت راس احشام به همراه مقادیر زیادی لوازم منزل متعلق به یکی از بستگان که برای جهیزیه خریداری شده بود به سرقت رفته است.
سبحانی تصریح کرد: با دریافت پرونده تحقیقات مقدماتی، با استفاده از شیوه و شگردهای پلیسی متهم که توسط صاحب کارش از کار برکنارشده بود، شناسایی و دستگیر شد.
این مقام انتظامی بیان کرد: متهم وقتی با مستندات کارآگاهان که با بهره گیری از شیوه های نوین کشف جرم به‌دست آمده بود روبرو می شود چاره ای جز بیان حقیقت نداشته و اعتراف می کند که از حدود پنج ماه پیش با توجه به اینکه شاکی به وی اعتماد داشته، از فرصت استفاده کرده و تعدادی از لوازم خانگی را به همراه احشام را به سرقت برده است.
فرمانده انتظامی گلپایگان اظهار کرد: پس از دریافت دستور قضایی اکیپی از کارآگاهان با هدایت و راهنمایی متهم به منزل وی مراجعه که در نهایت منجر به کشف تعدادی از اموال مسروقه شدند.
سبحانی گفت: حتماً از نگهبانان مطمئن و مورد اعتماد استفاده کنید و از به‌کارگیری افراد ناشناس به‌عنوان نگهبان اکیداً خودداری و هر گونه موضوع مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهید.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today