باشگاه خبرنگاران/ بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی شهر‌های قرمز بدون دفترچه هم می‌توانند به پزشک مراجعه کنند.

روح اله سهرابی، معاون درمان سازمان تامین اجتماعی استان مرکزی در این باره گفت: با توجه به اعمال محدودیت در شهر‌های قرمز و تعطیلی شعب و کارگزاری‌های این سازمان، بیمه شدگان می‌توانند با در دست داشتن کارت ملی و جلد دفترچه درمان از خدمات درمانی بهره‌مند شوند.
سهرابی افزود: این دستور العمل طبق بخشنامه ابلاغی معاون درمان سازمان تامین‌اجتماعی از ۸ تا ۱۵ آذرماه به‌منظور پرهیز از بروز هرگونه خلل در فرایند خدمت‌رسانی اجرا می‌شود.
او اضافه کرد: بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در ایام تعطیلی کرونایی در شهر‌های قرمز می‌توانند بدون دفترچه هم می‌توانند به پزشک مراجعه کنند.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی استان مرکزی تصریح کرد: طبق این بخشنامه بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیرانی که اوراق دفترچه درمانی آن‌ها در این ایام به اتمام رسیده یا می‌رسد، لازم نیست برای دریافت دفترچه درمانی جدید به شعب و کارگزاری‌های تامین‌اجتماعی مراجعه کنند و در صورت نیاز به خدمات تشخیصی و درمانی و مراجعه به پزشک، می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را با ارائه جلد دفترچه درمانی که حاوی شماره بیمه و مشخصات بیمه‌شده است و یا ارائه کارت ملی دریافت کنند.آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today