ایرنا/ رئیس سازمان صمت استان اردبیل از کاهش قیمت مرغ در این استان خبر داد.

رامین صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در گشت مشترک نظارتی از مرغداری‌های فعال اردبیل اظهار کرد: در اثر نظارت مستمر بر مرغداری‌ها، قیمت مرغ کشتار روز نسبت به هفته گذشته ۱۱۰ هزار ریال کاهش یافته است.
صادقی اضافه کرد: بازرسان صنعت معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی نظارت مستمر بر بازار دارند و به محض مشاهده هر گونه تخلف با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.
وی ادامه داد: هیچ مرغداری و یا فروشنده‌ای حق افزایش قیمت مرغ را ندارد و شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف تعزیرات حکومتی را در جریان امر قرار دهند تا برخورد لازم صورت گرفته و جلوی افزایش قیمت گرفته شود.
صادقی درباره افزایش قیمت ماسک نیز افزود: چنانچه ماسک‌های عرضه شده بالاتر از قیمت مصوب به فروش برسد تخلف است و مردم می‌توانند این موارد را از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ گزارش کنند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.
وی بیان کرد: در حال حاضر تعداد ۲۸ واحد تولیدی در استان دارای پروانه بهره‌برداری در زمینه ماسک فعال هستند که تولید روزانه آنها بالای یک میلیون عدد ماسک می‌رسد.
صادقی گفت: با تولید انبوه ماسک در استان اردبیل مشکل کمبود آن رفع شده و توزیع در بین داروخانه‌ها و واحدهای تجهیزات پزشکی در سراسر استان صورت می‌گیرد و مردم می‌توانند ماسک مورد نیاز خود را به راحتی از این مراکز تهیه کنند.
وی اظهار داشت: از نظر تامین ماسک در استان مشکلی وجود ندارد و مایحتاج کادر درمانی و پزشکی، دستگاه‌های اجرایی و سایر بخش‌ تامین شده و حتی تعدادی ماسک نیز در اختیار داروخانه‌ها قرار گرفته است.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today