مهر/ فرمانده انتظامی خراسان شمالی با اشاره به کاهش ۴۶ درصدی ترددها در محورهای استان، گفت: طی ۱۰ روز اخیر هزار و ۱۸۰ خودرو به دلیل عدم رعایت محدودیت های کرونایی جریمه شدند.

سردار علیرضا مظاهری، فرمانده انتظامی خراسان شمالی اظهار کرد: ۲۹۶ نیرو در ۳۴ نقطه به صورت شبانه‌روزی به کار گیری شده‌اند تا محدودیت‌های کرونا به خوبی اجرا شود.
وی همکاری مردم با محدودیت‌ها را بسیار مناسب ارزیابی کرد و گفت: میزان تردد در محورهای استان طی ۱۰ روز گذشته ۴۶ درصد کاهش داشته است.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از بیان ۲۴ هزار تذکر ارشادی به رانندگان استان طی مدت اخیر خبر داد و افزود: هزار و ۱۸۰ خودرو در ۱۰ روز گذشته جریمه شدند.
مظاهری تصریح کرد: هزار و ۹۶۴ بازدید از صنوف توسط ناجا انجام شده که ۸۰۰ مورد تذکر و ۵۳ فقره پلمپ بخشی از نتایج آن بوده است.
وی با گلایه از ادارات مبنی بر صدور برخی مجوزهای غیر ضروری برای تردد خودروها گفت: متأسفانه مجوزهای بی دلیل داده شده است که خواهشمند است از صدور چنین مجوزهایی خودداری شود.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی با اشاره به تعامل فراوان نیروهای انتظامی با اقشار مختلف مردم بیان کرد: تاکنون هیچ کمکی برای تأمین اقلام بهداشتی به نیروی انتظامی نشده است.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today