ایرنا/ معاون هماهنگ‌کننده سپاه مهاباد گفت: ۸۰۰ بسته حمایتی با هدف کمک به نیازمندان در اختیار اقشار آسیب‌دیده و خانواده‌های بی‌بضاعت این شهرستان قرار گرفت.

منوچهر مودبی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه مهاباد اظهار کرد: سپاه و بسیج در قالب طرح کمک به اقشار ضعیف و نیازمند و در راستای عمل به فرمان رهبر معظم انقلاب وارد عمل شده و این بسته‌های معیشتی را برای کمک به نیازمندان این شهرستان تدارک دید.
وی با بیان اینکه خانواده‌های نیازمند توسط پایگاه‌ها در محلات مختلف شهرستان شناسایی و سازماندهی شده‌اند، افزود: برای هر خانواده یک بسته معیشتی شامل برنج، روغن، سویا و حبوبات به ارزش ریالی سه میلیون ریال در نظر گرفته شده است.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه مهاباد با بیان اینکه ۲ هزار و ۵۰۰ بسته طی سه مرحله بین نیازمندان تاکنون توزیع شده است، اضافه کرد: توزیع کمک‌های معیشتی در میان خانواده‌های نیازمند تا پایان سال ادامه خواهد داشت.
مودبی با بیان اینکه هزینه لازم برای تامین این بسته‌های معیشتی از محل کمک‌های سپاه تامین شده است، اظهار کرد: بسیج و سپاه در رزمایش کمک‌های مومنانه، مجاهدانه در صحنه حضور یافته و نشان داده‌اند رسیدگی به وضعیت معیشتی نیازمندان را فراموش نکرده‌اند.
وی اظهار امیدواری کرد تا با همدلی و همیاری بین مردم و رعایت مسائل بهداشتی، ویروس کرونا به‌طور کامل ریشه‌کن شود.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today