ایسنا/ فرمانده انتظامی استان کرمان از رهایی سه گروگان در پی انهدام یک باند که اقدام به گروگانگیری در مناطقی از شرق استان کرده و تحت تعقیب بودند خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در پی ربایش دو مرد جوان و یک مرد میانسال در مناطقی از شرق استان کرمان، ماموران پلیس آگاهی شهرستان بمبا انجام کار اطلاعاتی شبانه روزی از حضور دو شرور مرتبط با این جرائم در یکی از مناطق استان سیستان و بلوچستان مطلع شدند.
وی ادامه داد: در این رابطه ماموران پلیس استان با اخذ نیابت قضایی و با همکاری پلیس سیستان و بلوچستان موفق شدند طی یک عملیات شبانه دو متهم مورد نظر را در مخفیگاهشان در محدوده یکی از نقاط روستایی سیستان و بلوچستان شناسایی و دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در ادامه نیز تیمی از ماموران پلیس آگاهی شهرستان بم با اعزام به سیستان و بلوچستان و رایزنی با سران طوایف مرتبط با این دو متهم موفق شدند سه فرد گرو گرفته شده را آزاد و از مخفیگاه متهمان نیز پنج قبضه سلاح ممنوعه و مقادیری مهمات کشف کنند.
ناظری انگیزه متهمان از این گروگانگیری را اختلافات مالی و تنش های قبلی عنوان و بیان کرد: از دیگر جرائم این متهمان می توان به چندین فقره آدم ربایی در شرق استان کرمان و زاهدان، اخلال در نظم و امنیت عمومی از طریق تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان نام برد که در نهایت با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar