پایگاه اطلاع رسانی/ فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از شناسایی و دستگیری سارقان زورگیر و کشف اموال مسروقه به ارزش 10 میلیارد ریال خبر داد.

فرهنگ نوروزی، فرمانده انتظامی شهرستان تبریز  با اعلام این خبر، بیان کرد: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر ورود به عنف سارقان زورگیر و سرقت لوازم و تجهیزات یکی از کارگاه های تولیدی در تبریز، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
وی در ادامه افزود: ماموران با حضور در محل وقوع سرقت و بررسی صحنه و تحقیقات از مال باخته، سارقان زورگیر را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان تبریز تصریح کرد: با اشرافیت اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، در کمتر از 24 ساعت مخفیگاه متهمان شناسایی و پس از هماهنگی قضایی در اقدامی غافلگیرانه، سه متهم به سرقت را دستگیر و از آنان اموال مسروقه از جمله یک دستگاه وانت نیسان و 65 دستگاه الکترو پمپ و تجهیزات اداری به ارزش 10 میلیارد ریال را کشف کردند.
نوروزی خاطرنشان شد: یکی از متهمان دستگیر شده قاتل فراری بود که در این عملیات دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان تبریز با بیان اینکه امنیت شهروندان خط قرمز پلیس بوده از آنان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و افراد مظنون مراتب را در اسرع وقت با شماره 110 به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today