رکنا/ رئیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت: زیر گرفتن ۲ مامور پلیس توسط یک راننده خاطی در ورودی شهر کیاکلا مرکز شهرستان سیمرغ صحت دارد و فرد متخلف بازداشت شده است.

سرهنگ رحیم باقری رئیس راهنمایی و رانندگی مازندران افزود: این حادثه دیروز رخ داد و متخلف دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد و در آنجا هم قاضی با بررسی مستندات و تحقیق ، اقدام راننده متخلف عمدی تشخیص ارزیابی و وی بازداشت شد.
وی توضیح داد: خودروی متخلف یک دستگاه پراید مسافرکش شخصی بود که پس از ارائه مدارک و ورود به شهر کیاکلا، در مسیر بازگشت دو ماموری را که در حال انجام وظیفه بودند با خودرو مورد حمله قرار داده است.
سرهنگ باقری گفت: ماموران اصلا متوجه حمله ناگهانی این راننده متخلف نشدند ، در نتیجه خودرو به آنها برخورد کرد و بشدت زخمی شدند و علاوه بر این دست و پاهایشان هم دچار شکستگی شد.
رئیس راهور مازندران با ذکر این نکته که این راننده متخلف سابقه حمله با خودور به ماموران پلیس در شهر ساری را نیز دارد، بیان داشت: این راننده توسط ماموران آگاهی بازداشت شد و با تشکیل پرونده ، به صورت ضرب الاجلی در دادگاه مورد محاکمه قرار گرفت.
باقری حال عمومی دو پلیس راهور کیاکلا را مساعد توصیف کرد.
برابر ماده ۶۰۷ قانون مجازات اسلامی هرگونه توهین و حمله به ماموران هنگام انجام وظیفه صورت گیرد یا مقاومت در برابر فرمان آنها انجام شود، جرم محسوب می‌شود و در قانون مجازات مشخصی برای متخلفان پیش‌بینی شده است.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today