بسیج پرس/ رئیس کل دادگستری استان فارس از کشف دو محموله سلاح و مواد مخدر در شهرستان‌های فسا و شیراز طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

حجت الاسلام سیدکاظم موسوی، رئیس کل دادگستری استان فارس با تأکید بر اینکه نظارت دادستان های حوزه های قضایی و هوشیاری ضابطین قضایی نقش عمده ای در حفظ و صیانت از امنیت استان دارد گفت: همکاری و تعامل دستگاه قضایی و هوشیاری ضابطین قضایی زمینه کشف 5 قبضه سلاح کمری جنگی در شهرستان فسا و همچنین کشف 494 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک شده است.
این مقام ارشد قضایی استان با اشاره به اینکه در پرونده های مذکور دو نفر دستگیر و با دستور مقام قضایی روانه زندان شده اند گفت: طبق گزارشات قضایی واصل شده سلاح های جنگی کشف شده از شرق کشور وارد شده بودند و قاچاقچیان قصد عرضه و توزیع آن در شهرستان فسا را داشتند که با اشراف اطلاعاتی و عملیات به موقع مأموران این اقدام قاچاقچیان با شکست مواجه شد.
رئیس کل دادگستری فارس همچنین در خصوص مواد مخدر کشف شده نیز بیان داشت: پس از شناسایی خودرو حامل مواد نیروی انتظامی با ایجاد ایست بازرسی هدفمند موفق به کشف مواد و توقیف خودرو و کشف مواد شد.
وی تصریح کرد پرونده قضایی در خصوص دستگیرشدگان تشکیل شده و تحقیقات اولیه در راستای شناسایی سایر عوامل احتمالی دخیل تحت نظر مقام قضایی آغاز شده است.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online