باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از فوت ۴ کردستانی دیگر طی ۲۴ ساعته گذشته در کردستان خبر داد.

فرزین رضاعی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در حال حاضر ۴۶۳ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند.
وی با اشاره به آمار بستری شدگان در کردستان به تفکیک شهرستان‌های استان افزود: سنندج ۲۹۴ نفر، سقز ۳۱ نفر، مریوان ۳۶ نفر، قروه ۳۲ نفر، بیجار ۱۴ نفر، کامیاران ۱۷ نفر، دیواندره ۱۴ نفر، بانه ۲۱ نفر، دهگلان ۲ نفر، سروآباد ۲ نفر بوده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: اکنون ۹۱ نفر بیمار مبتلا به کرونا در بخش ویژه(آی سی یو) بستری هستند.
رضاعی از مرگ ۴ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و آمار فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا در کردستان از ابتدا تا کنون را ۹۴۲ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۳۵۴ نفر در سنندج، ۱۶۸ نفر در سقز، ۶۵ نفر در قروه، ۶۳ نفر کامیاران، ۸۰ نفر در بانه، ۵۶ نفر در دیواندره، ۴۴ نفر بیجار، ۹۳ نفر در مریوان، ۱۶ نفر در دهگلان و ۳ نفر در سروآباد جان‌باختند که همه موارد به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل‌های مرتبط دفن شده‌اند.
وی خطاب به شهروندان اظهار کرد: همچنان روند فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، شست‌وشوی مرتب دست‌ها با آب و صابون، اجرای اصول بهداشتی و قرنطینگی را تا قطع زنجیره این ویروس مهلک رعایت کنید در غیر این صورت افزایش تعداد زیاد مبتلایان و مرگ بر اثر کرونا در استان را شاهد خواهیم بود.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online