باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان اردبیل گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان فوت کرده اند.

شهرام حبیب زاده، رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان اردبیل با اشاره به افزایش شیوع بیماری کرونا در این استان از فوت ۱۰ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل خبر داد و گفت: در این مدت تعداد ۶۴ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شده اند.
او با بیان اینکه ۶۴ نفر از مبتلایان بستری در مراکز درمانی استان اردبیل بهبود یافته اند اظهار داشت: هم‎اکنون ۸۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونای بستری در مراکز درمانی این استان در بخش‌های مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار دارند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل از بستری ۴۴۵ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل خبر داد و گفت: بیشتر تخت‌های بیمارستانی در اشغال بیماران کرونا در سطح استان اردبیل است.
حبیب زاده تصریح کرد: هم اکنون شهر‌های اردبیل، پارس آباد و بیله سوار در وضعیت قرمز، گرمی، خلخال، مشگین‌شهر، نمین، نیر، کوثر، سرعین و اصلاندوز در وضعیت نارنجی قرار دارند.

 
 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today