ایرنا/ رئیس آموزش و پرورش شاهرود گفت: دانش آموزان این شهرستان رتبه نخست کشوری در مسابقات برنامه‌نویسی اندروید را کسب کردند.

سیدمحمد موسوی، رئیس آموزش و پرورش شاهرود با بیان اینکه این مسابقات با حضور دانش آموزان سراسر کشور در فضای مجازی برگزار گردید، اظهار کرد: ۲ دانش آموز دبیرستان نمونه دولتی رسول اکرم(ص) موفق به کسب این رتبه شدند.
وی ادامه داد: دانش آموزان ابوالفضل علیزاده و مسعود لطفیان توانستند با همکاری و راهنمایی اساتید راهنما به این مهم دست یابند.
موسوی با تقدیر از عوامل اجرایی پژوهش سرای دانش آموزی شهرستان شاهرود و تبریک این موفقیت بیان کرد: موفقیت‌های چشم گیر دانش آموزان شهرستان عوامل متعددی دارد که یکی از آنها فراهم کردن بستر در پژوهش‌سرای دانش‌آموزی این شهرستان بوده که توانسته زیرساخت‌های خوبی را برای آنان  فراهم کند.
رئیس آموزش و پرورش شاهرود ابراز امیدواری کرد: در آینده ای نزدیک با تلاش دانش آموزان، مساعدت اولیا و همکاران شاهد موفقیت‌های چشمگیری در رشته‌های مختلف آموزشی و پرورشی این شهرستان باشیم.
به گفته وی شهرستان شاهرود دارای توانمندی‌های علمی و فناوری بسیاری است که با سرمایه‌گذاری بر روی آن‌ها می‌توان این موفقیت‌ها را استمرار بخشید.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today