پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از کشف 15 تن شیرخشک و 10 تن برنج قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در بازرسی از یک تریلی در شهرستان بیرجند خبر داد.

سردار ناصر فرشید، فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی بیان داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی هنگام کنترل خودروهای عبوری در پلیس راه شهرستان بیرجند به یک تریلی کانتینردار مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.
وی گفت: مأموران در بررسی مدارک خودرو مشاهده کردند، بارنامه با بار خودرو مطابقت ندارد که در بازرسی از خودرو 15 تن شیرخشک و 10 تن برنج که به صورت غیرمجاز و قاچاق حمل می شد؛ کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه کارشناسان ارزش محموله قاچاق کشف شده را بالغ بر 10 میلیارد ریال برآورد کردند؛ تصریح کرد: مأموران در این رابطه راننده خودرو را دستگیر و با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی کردند.
این مقام ارشد انتظامی تأکید کرد: با عنایت به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) در راستای اجرای طرح پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز از مبادی رسمی و در پی اخبار و اطلاعات واصله مبنی بر قاچاق کالای اساسی و یارانه ای به کشور های همسایه به دلیل اختلاف نرخ ارز و سوء استفاده افراد فرصت طلب، پلیس با جدیت با برهم زنندگان امنیت اقتصادی مردم مقابله کرده و بدون هیچ گونه اغماضی با این افراد فرصت طلب برخورد خواهد شد.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today